Bity z kontrą w brązie srebrzonym. Wymiary 23x28mm. Dwa miejscowe złuszczenia srebrzenia, jedno małe na awersie, a drugie na odwrocie; poza tym stan zachowania piękny. Sygnowany WW (W. Wiśniewski). Rzadka pozycja.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione