Brąz srebrzony. 28.5x28.5 mm. Sygnowany W. Wiśniewski. Stare, być może pierwotne przetarcia blachy na odwrocie, awers bez zastrzeżeń. Rzadka pozycja.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione