Brąz srebrzony. 29x19mm. Miejscowe braki srebrzenia, ale poza tym stan bardzo dobry. Sygnowany WW (W. Wiśniewski)
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione
5 000 | |||
10 000 | |||