Talar Bygoszcz 1628 I-I - MAS+

stan zachowania
3
cena wywoławcza
~1 076 EUR
~1 578 EUR
Cena szacunkowa
~1 435 - 1 674 EUR

Zygmunt III Waza Talar Bygoszcz 1628 I-I

Patyna ze starego zbioru, bardzo ładna prezencja.

  • Dostych 28.3.22 (R4)
  • Kopicki 1375 (R)
  • Tyszkiewicz 6 mk
  • srebro, 28.38g
  • odmiana z legendą awersu zakończoną PRVS•MAS+
  • inny typ szarfy króla niż na pozostałych egzemplarzach tego rocznika z naszej aukcji
  • wada stempla w MAS przypominająca błąd interpunkcyjny
  • ex CoinGalleries 5 listopada 1997 nr.2038