Ort Gdańsk 1613 piękny

Ort Gdańsk 1613 piękny
Ort Gdańsk 1613 piękny
stan zachowania
2+
cena wywoławcza
~598 EUR
~645 EUR
Cena szacunkowa
~956 - 1 435 EUR

Zygmunt III Waza Ort Gdańsk 1613

Piękna, prawie mennicza sztuka. Ostry relief, drobne wady krążka, wyśmienita, kolorowa patyna z pięknym połyskiem; rewelacyjne lustro między literami otokowymi.

  • Szatalin / Grendel GD13-1a (R2)
  • Kopicki 7486 (R2)
  • odmiana z kropką nad herbem