Ort Gdańsk 1613 piękny

Ort Gdańsk 1613 piękny
Ort Gdańsk 1613 piękny
stan zachowania
2+
cena wywoławcza
2 500 PLN
2 700 PLN
Cena szacunkowa
4 000 - 6 000 PLN

Zygmunt III Waza Ort Gdańsk 1613

Piękna, prawie mennicza sztuka. Ostry relief, drobne wady krążka, wyśmienita, kolorowa patyna z pięknym połyskiem; rewelacyjne lustro między literami otokowymi.

  • Szatalin / Grendel GD13-1a (R2)
  • Kopicki 7486 (R2)
  • odmiana z kropką nad herbem