Ort Gdańsk 1619

Ort Gdańsk 1619
Ort Gdańsk 1619
stan zachowania
~2-
cena wywoławcza
~59 EUR
~263 EUR
Cena szacunkowa
~95 - 191 EUR

Zygmunt III Waza Ort Gdańsk 1619

Miejscowe przetarcia tła, z wyraźniejszym, miejscowym jego przegładzeniem za głową króla. Relief dobry. Dużo połysku. Ładna prezencja.

  • Szatalin / Grendel GD19a-10 (R1)
  • Kopicki 7498 (R1)
  • srebro, 6.16g
  • odmiana z literami SB / SA na rewersie
  • wariant z legendą awersu zakończoną PRVS • +