Medal Dobroczyńcę swojego opłakująca Polska 1826 (Duży, 40mm)
2-
addTwoja notatkacreate
Stan zachowania: 2-
Estymacje:
72 - 144 EUR
Medal Dobroczyńcę swojego opłakująca Polska 1826
Diakov 445.2
niesygnowany
brąz
średnica ~40,5 mm
waga 30,46g
EtykietyBETA