3 grosze 1831 KG

3 grosze 1831 KG
3 grosze 1831 KG
stan zachowania
PCGS MS64 BN
cena wywoławcza
2 500 PLN
6 500 PLN
Cena szacunkowa
3 000 - 6 000 PLN
Stan zachowania
PCGS MS64 BN

Wysoka nota PCGS. Jasne przetarcia na zdjęciu są na slabie, nie na monecie.
Odmiana z nogami Orła prosto i kropką po POLS•; Plage 282; Bitkin 8