DRUK PRÓBNY awersu 20 zł 1926

DRUK PRÓBNY awersu 20 zł 1926
DRUK PRÓBNY awersu 20 zł 1926
stan zachowania
2+
cena wywoławcza
1 000 PLN
2 200 PLN
Cena szacunkowa
1 200 - 1 600 PLN

Druk w skali 1:1 papierze roboczym, cienkim, bez znaków wodnych. Lekkie, ukośne ugięcie pionowe w okolicy środka i kilka drobnych, rdzawych plamek, a poza tym stan zachowania bez uwag. Kolorystyka jaskrawa - wyraźnie odmienna od finalnie zatwierdzonej. Pod rysunkiem głównym sygnatura autora projektu, która na wersji finalnej banknotu nie występuje. Więcej o tego typu drukach próbnych tutaj

Stan zachowania
2+