Papier naturalny, bez konserwacji. Wyraźny ślad złożenia na 8, z drobnymi przetarciami na przecięciu linii złamania. Prawa krawędź z nielicznymi płytkimi naddarciami. Papier sztywny, pieczęć wyraźnie błyszcząca. Atrakcyjny egzemplarz.
Rzadka odmiana, z błędem - "wszlkich", seria N.E.2
Miłczak A1f