Miniatura znaku obserwatora Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie (tzw. sweetheart badge).
- Wymiary 31,2 mm x 20,6 mm
- Srebro złocone (
Na rewersie cecha srebra SILVER (próba 925). - Stan dobry, przetarcia złocenia.
Literatura: Gapa - Lotniczy Magazyn Historyczny nr 3