1.000 złotych - seria zastępcza Dh - PMG 35 NET

stan zachowania
PMG 35 NET
cena wywoławcza
200 PLN
550 PLN

Rzadka seria zastępcza.

Banknot po konserwacji, w gradingu PMG 35.

Miłczak 120b