1.000 złotych - seria zastępcza Dh - PMG 35 NET

stan zachowania
PMG 35 NET
cena wywoławcza
~48 EUR
~132 EUR
Miłczak 120b

Rzadka seria zastępcza.

Banknot po konserwacji, w gradingu PMG 35.