Zygmunt III Waza, Ort Gdańsk 1616 - szeroka kryza

stan zachowania
cena wywoławcza
100 PLN
500 PLN

Sporo połysku, ładna patyna.

Wcześniejsza dla tego rocznika odmiana portretu króla z szeroką kryzą.

Szatalin-Grendel GD16a-3 (R)