Nienotowana w katalogu Igera odmiana, z intrygującym znakiem, dodanym pod Pogonią, który wygląda jak litera A, tyle że jest o zupełnie innym kroju niż litera A w zapisie legendy poniżej. Dzięki zaostrzonym końcom ta "litera A" przypomina trochę cyrkiel(?).
Znak niespotykany na innych trojakach lubelskich, ale podobne oznaczenie jest znane z trojaka wileńskiego 1594, tyle że tam użyta została typowa punca A.
Pozostałe cechy jak dla odmiany z datą w drugim wierszu i monogramem Melchiora Reysnera w obwódce.
Bardzo rzadki.