August III Sas, Talar Drezno 1757 IDB - piękny

stan zachowania
2/2+
cena wywoławcza
6 000 PLN
7 200 PLN

Delikatna patyna, intensywny, menniczy połysk. Piękny egzemplarz talara.

Odmiana z monogramem Fryderyka Wilhelma (FR) i literami I.D.B. pod tarczami herbowymi.

Popiersie króla w długiej peruce.

Srebro, średnica 44 mm, waga 28.72 g

Kahnt 535, Kopicki 11467 (R2)