August III Sas, 1/12 talara Drezno 1763 FWóF

stan zachowania
3+/2-
cena wywoławcza
30 PLN
140 PLN

Typ z mennicy drezdeńskiej z literami F.W.ó.F, bez znaku hak.

Wariant z gładkim rantem.

Kahnt 576.a