August III Sas, 1/12 i 1/24 talara 1763 zestaw (4szt)

stan zachowania
3/3-
cena wywoławcza
~9 EUR
~48 EUR

W zestawie po dwie odmiany: 1/24 talara (mała i duża korona) i 1/12 talara (E.D.C. i F.W.ó.F.).