Gustaw Adolf, Trojak Elbląg 1631 - serce - b. ładny

stan zachowania
cena wywoławcza
~36 EUR
~386 EUR

Atrakcyjny egzemplarz. Niedobity u góry, ale z dużą ilością świeżości. Równomierna patyna.

Odmiana ze znakiem menniczym "serce" (mincmistrza Marcelego Philipsena).

Wariant z CIVIT w legendzie rewersu.

Rzadki.

Iger E.31.1.a (R1), Kopicki 9616 (R4)