Bogusław XIV, 3 fenigi Szczecin 1622 - piękny

stan zachowania
2/2+
cena wywoławcza
100 PLN
1 150 PLN

Stara patyna z przebijającym z tła lustrem. Piękna prezencja.

Odmiana z pełną datą 1.6-ZZ.

Kopicki 4515 (R2), Olding 85