Bogusław X, Wit Szczecin 1512

Bogusław X, Wit Szczecin 1512
Bogusław X, Wit Szczecin 1512
stan zachowania
4/4+
cena wywoławcza
40 PLN
80 PLN

Niedobity.

Rocznik 151Z, ale punca Z bez górnej belki.

Kopicki 4151 (R1), Olding 15