Próby NIKIEL zestaw KOLEKCJONERSKIE 1990-1994 (23szt)

stan zachowania
L, L/L-
cena wywoławcza
~941 EUR
~2 117 EUR

Bardzo ładne stany.

Wyraźniejsza i nierównomierna patyna jedynie na Korfantym.

Niektórzy generałowie i bitwy w lekkiej, równomiernej patynie.

Atrakcyjny zestaw menniczych nikli.