10 złotych 1940 - A

10 złotych 1940 - A
10 złotych 1940 - A
stan zachowania
1-
cena wywoławcza
100 PLN
320 PLN

Ceniona i poszukiwana pierwsza seria w stanie bez ugięć w polu.

Złamany prawy, górny narożnik i drobne nagniotki na marginesach. Naturalna, bez konserwacji.

Warto zwrócić uwagę na niski numer z czterema zerami z przodu.

Atrakcyjna pozycja.

Miłczak 94a