Gdańsk 25 fenigów 1923 (październik)

stan zachowania
cena wywoławcza
200 PLN
460 PLN

Wyraźne złamanie ukośne, z zabrudzeniem jego grzbietu od strony rewersu. Sporo pomniejszych zagnieceń, ale prezencja od strony awersu bardzo dobra.

Naturalny i bez konserwacji.

Miłczak G24