1910r. Medal Chopin 1810-1849 - jednostronny (Lewandowski)

stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
400 PLN
480 PLN

Jednostronny medal wybity w 1910 roku, w setną rocznicę urodzin Chopina.

Duży, efektowny.

Sygnowany LEWANDOWSKI (Stanisław Roman)

Brąz, średnica 75 mm, waga 166.47 g.

Strzałkowski jak 133