Zygmunt III Waza, Szóstak Malbork 1596

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
~35 EUR
~56 EUR

Zadrapanie na awersie. Stara patyna, z połyskiem w tle.

Odmiana z małą głową króla.

Kamiński-Kurpiewski 1430 (R1), Kopicki 1240 (R1)