Jan II Kazimierz, Ort Wschowa 1653 - duży portret

stan zachowania
3
cena wywoławcza
250 PLN
850 PLN

Środowiskowe wady blachy na awersie i miejscowy ślad drapania na awersie. Ładna, dodająca uroku patyna. Rewers atrakcyjny.

Popiersie króla duże, dzielące tytulaturę, z małą, okrągłą klamrą spinającą płaszcz.

Kopicki 1720 (R1), Kamiński-Kurpiewski 337 (R1), Kozłowski -