Poniatowski, Grosz 1767-G, Kraków - zawinięte R

stan zachowania
NGC XF40 BN
cena wywoławcza
~35 EUR
~56 EUR

Rzadsza odmiana monogramu królewskiego, z górnym zwieńczeniem litery R z "dodatkowym zawijasem".

Ciemna patyna bez połysku. Dobra prezencja.

Parchimowicz-Brzeziński 5.c22,Plage 86, Kopicki 2188, Berezowski 0.40 zł