Wolne Miasto Gdańsk, Grosz 1809 - podwójne O - punca G

stan zachowania
~3
cena wywoławcza
50 PLN
120 PLN

Rzadsza odmiana z podwójnie nabitą literą O w nazwie nominału.

Na awersie nieznana punca z literą G w kwadracie.

Moneta myta.

Parchimowicz 83a, Kopicki 7812 (R2)