Francja, Medal konkursu muzycznego Pau 1888

stan zachowania
2/2+
cena wywoławcza
100 PLN
nie było ofert kupna

Wykonany zapewne w srebrze. Wyraźna patyna.

Awers: Herb miejski, wyżej VILLE DE PAU

Rewers: wieniec laurowy, w otoku legenda:
GRAND CONCOURS MUSICAL INTERNATIONAL DES 15 & 16 AVRIL 1888

Wymiary: 46.9 x 52.2 mm, waga 43.01 g.