Odznaka 85 Pułku Strzelców Wileńskich z lat 1923-1939.
Wymiary: 50 x 42.5 mm. Mosiądz srebrzony, złocony. Odznaka
dwuczęściowa. Nakrętka oryginalna niesygnowana.
Stan bardzo dobry minus, przetarcia srebrzenia, złocenia.
Legitymacja z 1935 roku.
Lit: Sawicki, Wielechowski, Odznaki W.P. 1918-1945, str. 135.