Francuska Afryka Zachodnia, 25 franków 1942

stan zachowania
~2-
cena wywoławcza
~11 EUR
~37 EUR
Pick #27a.3

Pojedyncze złamanie centralnie. Delikatne ślady konserwacji, jednakże egzemplarz o bardzo ładnej prezencji.