Lekkie złamanie pionowe bez kreski pod światło. Dość wyraźnie pożółkły papier. Stan zachowania naturalny, bez konserwacji.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||