5 złotych 1824 - Sobolewski / Dembowski - PMG 12 NET

stan zachowania
PMG 12 NET
cena wywoławcza
12 000 PLN
12 000 PLN

Kombinacja podpisów nieodnotowana w katalogu Miłczaka, ani katalogu Kolekcji Lucow.

Banknot w stanie naturalnym, bez konserwacji i rekonstrukcji. Zabezpieczony przed eskalacją uszkodzeń przez PMG.

Miłczak A15, Lucow #89-100