2 złote 1948 - AM - uszkodzenie numeratora - PMG 65 EPQ

stan zachowania
PMG 65 EPQ
cena wywoławcza
~35 EUR
~58 EUR

Wyśmienicie zachowany egzemplarz.

Ciekawostka - błąd numeratora, ostatnia cyfra z niepełnym przeskokiem.

Miłczak 134b