5 złotych 1919 - S. 18 B - po mocnej konserwacji

stan zachowania
~5+
cena wywoławcza
~235 EUR
~364 EUR

Wizualnie ładny, ale po bardzo mocnej, wykonanej z niesamowitą znajomością sztuki konserwacji.

Konserwacja ta ze słabo zachowanego banknotu w stanie 5+ zrobiła banknot, który wizualnie wygląda jak nieobiegowy. Mogą to Państwo ocenić samodzielnie za pomocą skanów i zdjęcia pod światło.

Miłczak 49b