500.000 mkp 1923 - 6 cyfr - Serja AT - PMG 35

stan zachowania
PMG 35
cena wywoławcza
100 PLN
460 PLN

Egzemplarz po dobrze wykonanej konserwacji. Ładna prezencja.

Miłczak 36d