Złamanie pionowe centralnie. Miejscowe uszkodzenie papieru na lewej krawędzi. Naturalny, bez konserwacji, ładny.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||