Dyrekcja PKKP 500 mkp 01.1919

Dyrekcja PKKP 500 mkp 01.1919
Dyrekcja PKKP 500 mkp 01.1919
stan zachowania
5
cena wywoławcza
400 PLN
850 PLN

Po mocnej, ale dobrze wykonanej konserwacji.

Miłczak 17