Jenerał 2 mkp 1916 - A

Jenerał 2 mkp 1916 - A
Jenerał 2 mkp 1916 - A
stan zachowania
2+
cena wywoławcza
250 PLN
440 PLN

Delikatnie ugięty pionowo. Łuk zgięcia bardzo łagodny, bez kreski pod światło. Papier naturalny, bez konserwacji. Prezencja bez zastrzeżeń.

Banknot rzadki w takim stanie.

Miłczak 3a