Jenerał 2 mkp 1916 - B

Jenerał 2 mkp 1916 - B
Jenerał 2 mkp 1916 - B
stan zachowania
4
cena wywoławcza
250 PLN
3 000 PLN

Rzadka, "pomyłkowa", bądź "resztkowa" forma oznaczenia serii, gdzie na druku pierwszej emisji jenerał serie oznaczono już w sposób charakterystyczny dla drugiej emisji Generał.

Naturalny stan obiegowy, bez konserwacji.

Miłczak 3b