Jenerał 2 mkp 1916 - B

Jenerał 2 mkp 1916 - B
Jenerał 2 mkp 1916 - B
stan zachowania
4
cena wywoławcza
~58 EUR
~705 EUR
Miłczak 3b

Rzadka, "pomyłkowa", bądź "resztkowa" forma oznaczenia serii, gdzie na druku pierwszej emisji jenerał serie oznaczono już w sposób charakterystyczny dla drugiej emisji Generał.

Naturalny stan obiegowy, bez konserwacji.