Rawenna, różne datowania - początek V w.ne.
Awers: popiersie w diademie, w prawo, wokoło napis:
DN HONORI - VS P F AVG
Rewers: cesarz trzymający vexillum (znak bojowy) i statuetkę Wiktorii, zwrócony w
prawo, depcze wroga, po bokach oznaczenie mennicy R - V, w odcinku COMOB, wokoło napis:
VICTORI - A AVGGG
Złoto, średnica 20.3-20.5 mm, waga 4.49 g, oś 1 h.