Medal 550 rocznica Bitwy pod Grunwaldem 1960 (W. Kowalik)
addTwoja notatkacreate
Stan zachowania: 1
Literatura: Paszkowycz 3/60
Nakład 650 sztuk.
Brąz, średnica 80 mm, waga 159.57 g.
EtykietyBETA