Saksonia, Bitwa w Breitenfeld 1631 r. (Dadler)

stan zachowania
3
cena wywoławcza
~94 EUR
~611 EUR
Hild 28, Więcek 72

Medal autorstwa słynnego, gdańskiego medaliera Sebastiana Dadlera.

Duży, efektowny medal, ale drapany w tle i obity na obrzeżu.

Sygnowany na awersie (S-D).

Srebro, średnica 65 mm, waga 56 g