Zygmunt III Waza, 1/2 öre 1597, Sztokholm

stan zachowania
3
cena wywoławcza
150 PLN
150 PLN

Drobne wykruszenia krążka, ryska na awersie, równomierna patyna.

Charakterystyczna szwedzka moneta polskiego króla.

Odmiana z tytulaturą z POL•REX.

Kopicki 10515 (R3)