Zygmunt III Waza, Trojak Wschowa 1595 - z kratką

stan zachowania
3
cena wywoławcza
50 PLN
100 PLN

Lekko zgięty, niedobity u góry.

Charakterystyczna odmiana wschowskiego trojaka z legendą awersu zakończoną znakiem #.

Wariant z POLONIAE na rewersie.

Iger jak W.95.1.b (R)