Zygmunt III Waza, Trojak Wschowa 1596 - SIG.III

stan zachowania
2
cena wywoławcza
150 PLN
460 PLN

Piękne lustro na rewersie, ładny również awers.

Odmiana z cyfrą rzymską w tytulaturze króla.

Atrakcyjna moneta.

Iger W.96.1.d