Zygmunt III Waza, Trojak Wschowa 1598 - błąd HR-R

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
~18 EUR
~56 EUR

Nieopisany w katalogu Igera wariant z błędem u dołu rewersu: z R zamiast litery K.

Słaba powierzchnia monety z matowym nalotem. Dobry relief.

Iger W.98.2.-