Jan III Sobieski, Ort Bydgoszcz 1677 SB - tarcza prosta

stan zachowania
2
cena wywoławcza
250 PLN
725 PLN

Ładnie zachowane tło. Stara patyna.

Typ z prostą tarczą herbową.

Odmiana z inicjałami Santiego de Urbanis Bani po bokach tarczy, pod cyframi nominału.

Portret królewski z 6 paskami skórzanymi, skierowanymi w jedną stronę.

Kopicki 1986 (R), Szatalin BD77g-2 (R3)