August II Mocny, Talar Drezno 1700 ILH - NGC AU

stan zachowania
NGC AU
cena wywoławcza
2 500 PLN
5 000 PLN

Rzadki, charakterystyczny typ talara z mennicy drezdeńskiej.

Dobra jakość detali, mocna patyna starego zbioru. Za głową króla skaleczenie oraz rysa w poprzek rewersu.

Smuga na awersie to tylko nierównomierność patyny.

Kahnt 104, Kopicki 10963 (R1), Davenport 7656