August II Mocny, Talar Drezno 1724 IGS

stan zachowania
~3
cena wywoławcza
2 000 PLN
3 500 PLN

Ślad po zawieszce i rysa w tle awersu. Dobra prezencja, stara patyna.

Ostatni typ talarów Augusta II Mocnego.

Wybity podczas jego drugiego pobytu na tronie polskim.

Typ z inicjałami I.G. Schomburga i znakiem hak.

Kahnt 109, Kopicki 10996 (R1)